Vremenska postaja Ciglarna

Vaše vremenske postaje
Vremenska postaja Ciglarna 20 sep 2013, 19:32
Pozdravljeni
Evo, še ena vremenska postaja. Tokrat v Ribnici. Tako imamo tudi v našem koncu ribniške doline "tekoče vreme". Spletna stran je narejena namensko za vremenska obvestila, zanimivosti, kjer se bodo zbirala vsa zanimiva dogajanja v naši dolini, predvsem pa bomo prebivalci našega naselja vedno na tekočem z aktualnimi podatki.
Spletno stran si lahko ogledate tukaj: http://vreme.ribnica.info/ samo vremensko dogajanje v našem naselju pa tukaj: http://vreme.ribnica.info/images/vremenska/
Seveda je stran še bolj skromna z informacijami, samo če računate da je dokončana šele danes dopoldan, je še kar "bogata".
Vse pripombe in priporočila so zaželjena, ravno tako pohvale ( ki se seveda točkujejo z "kokto").
roki
 

Re: Vremenska postaja Ciglarna 20 sep 2013, 19:51
Pohvalno in pogumno še naprej :cool:
Uporabniški avatar
polo
Vip Administrator
Vip Administrator
 
Prispevkov: 5677
Pridružen: 13 jul 2010, 13:25
Kraj: Doblička gora, Črnomelj 398 m.n.v.

Re: Vremenska postaja Ciglarna 20 sep 2013, 20:12
Sosed, čestitke za korajžo in pogum (€) :zakon: , jaz se odločam že .... :omg: ja, predolgo.
ablak
Global moderator
Global moderator
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 16 avg 2010, 09:42
Kraj: Retje-Loški Potok nv 800m

Re: Vremenska postaja Ciglarna 20 sep 2013, 20:16
ablak je napisal/-a:Sosed, čestitke za korajžo in pogum (€) :zakon: , jaz se odločam že .... :omg: ja, predolgo.

Tudi jaz sem se, pa evo se je splačalo. Če rabiš kakšne napotke ( pa nisem sedaj pameten) pa kar v dolino do mene. Dobiš kar te bo zanimalo. Pa tudi fantje tu ti bodo pomagali po svojih močeh. :oujea: :oujea:
roki
 

Re: Vremenska postaja Ciglarna 21 sep 2013, 07:18
Tudi iz moje strani čestitke za lepo urejeno vremensko stran. pir pir pir
Bo res čas, da se dobimo. Danes sem cel dan na Velikih blokah, če ima kdo čas in voljo, naj pride na kakšen kozarček ali dva.. union union union pikancki .
040 661 485 tomaž
Uporabniški avatar
zimazakon
prof.
prof.
 
Prispevkov: 2611
Pridružen: 13 jul 2010, 13:25
Kraj: Velike Bloke, 742 m.n.v.

Re: Vremenska postaja Ciglarna 21 sep 2013, 08:29
Uf mogoče se pa jaz narišem tam popoldan. Nisem bil že dolgo v tistih koncih. Bom poklical prej če pridem. pir
roki
 


Vrni se na Amaterske vremenske postaje po Sloveniji

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov
cron