Obisk pri članu na Blokah

Srečanja, druženja...
Obisk pri članu na Blokah 21 sep 2013, 19:57
Povabilo na kakšno "kokto" v vikendu pri Zimazakon sem vzel dobesedno. Ker sem imel danes štiri leve za kaj postorit doma, sem se skobilil v avto in via Bloke.
Uf kako je tam lepo. Ker je to skoraj na dometu moje desne roke sem bil že večkrat tam ( da da, tudi s kolesom že). Še v stari Jugi smo imeli tam "orožne vaje" ( tek brez veze od enega grma pa nazaj milijonkrat). Pa tudi za kolesarjenje je idealno, nobenega hudega vzpona ( no razen ta frdamani Boncar) ampak je pa užitek.
Zimazakon ( Tomaž po domače) me je sprejel kot se šika pri prvem obisku. Pijača po izbiri, hrana še bolj ( jebenti kako dobre domače klobase, škoda da sem prišel ravno od kosila, ampak polovičko sem pa le prilepil v moj želodček). Vikend pa kot v pravljici. Danes je imel pri hiši mojstra, ki mu je polagal ploščice in pripravljal na hude zime v tistih koncih vse izpostavljene dele ( balkoni, betonska zaščita).
Imela sva se kar dovolj za pogovoriti, je "zgovoren" možakar in moj občutek je ( ki me redko prevara ), da bova še kakšno pametno rekla kdaj.
Na žalost sem prejel tel klic, kjer mi je moja boljša polovica sporočila, da prihajajo obiski in sem se moral kar nekako težko posloviti od Tomaža in tistih lepih krajev.
Ampak se vrnem brez skrbi. Če pa bo organiziral piknik forumašev pa sploh, da spoznam še ostale člane foruma ki imajo namen priti.
Tomaž hvala še enkrat za dobrodošlico. Ko pa se kdaj vračaš v svoj dom, pa naredi ovinek in pojdi preko Ribnice.... in saj veš postanek ima avtobus točno pred mojo bajto.
Vsem, ki pa danes niste obiskali tega kraja in gostoljubnosti lastnika vikenda vam je pa lahko le žal ( naj vas malo žre....hudobec sem a ne).. pir litrca
roki
 

Vrni se na Srečanja članov foruma

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov
cron